We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice gypsophily s nápisem pro maminku #3

Kytice gypsophily s nápisem pro maminku #3

  • 1 090 kč
  • Věrnostní body: 109
Jak objednat?

Kytice gypsophily s nápisem pro maminku 

Nevěstin závoj je často jemný, ve světlých odstínech a se vzorem krajek. Díky své podobě s gypsophilou se právě této květině přezdívá nevěstin závoj. Stejně jemná, čistá, elegantní a nevinná jako závoj samotný. Květinu je navíc velmi snadné nasušit a vytvořit z ní další vazbu nebo celoroční dekoraci ve váze.

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat. Navíc ozdobný papír u této kytice obsahuje nápis „Jsi nejlepší maminka na světě“. Ať už chcete potěšit svou maminku nebo matku vašich dětí s touto vazbou rozněžníte srdce obou žen.

Každá květina je maximálně čerstvá, unikátní a ve vysoké kvalitě. Konkrétní vazba se vzhledem k aktuální nabídce barev květin může od fotografie lehce lišit.

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech, S-L. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice ve velikosti S.  

Intenzita vůně: Nevýrazná vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte květinu, která je symbolem něhy a čistoty a je vhodná nejen jako doplněk do svatebních kytic. Drobné kvítky podobající se krajkám potěší každou ženu. 

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Nevěstin závoj, Gypsophila

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů