[email protected] CZ: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice s nápisem pro maminku

Kytice s nápisem pro maminku

  • 1 290 kč
  • Věrnostní body: 129
Jak objednat?

Maminka je pro každého z nás důležitým člověkem v našem životě. A jak lépe vyjádřit vděk než kyticí s nápisem „Jsi nejlepší maminka na světě“? S touto vazbou nešlápnete vedle a rozněžníte srdce každé maminky. Součástí vazby je ozdobný papír s nápisem, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která obsahuje 7 ks růží a mix gypsophily tedy nevěstina závoje. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice ze zmíněných 7 ks růží a gypsophily

Intenzita vůně: Jemná vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte každou maminku a darujte jí něžnou kytici s všeříkajícím nápisem. Nevěstin závoj navíc lze po usušení, použít jako skvělý doplněk do vázy nebo do domácích vazeb.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Gypsophila, Nevěstin závoj

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů