O nás

Příběh Prefere Fleur začal v roce 2015 spuštěním online květinářství. A už v květnu 2018 společně s obchodem s balonky Balloons Prague jsme otevřeli první v Praze salon-studio balonků, květin a dárků. Kamennou prodejnu máme v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí, takže nás snadno najdete. Náš přívětivý personál vám rád poradí a pomůže vybrat správný dárek pro jakoukoliv příležitost.

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat dárek a objednat doručení po Praze a celé České republice několika kliknutími. Příjemce z Prahy obdrží svůj dárek jen po několika hodinách od objednání.

Vkládáme duši do toho, co děláme. Dbáme na kvalitu, proto kytice vážíme z těch nejčerstvějších květin, které dostaneme z Nizozemska. Pro kytice a květiny v krabicích vybíráme vzácné odrůdy klasických a pivoňkových růží, pryskyřníky, pivoňky, eustomy, tulipány atd. Rádi uvážíme kytici nebo aranžujeme květinový box pro každou příležitost: svatbu, narozeniny, romantický večer nebo tématickou párty.

Pořád se zdokonalujeme a přicházíme s novými nápady. Byli jsme mezi prvními v Praze, kdo začal nabízet svým zákazníkům květiny v kloboukových krabicích. A nedavno jsme vymysleli unikátní krabici s dvojitým dnem! Pouze v Prefere Fleur si můžete objednat květiny v krabici, kde se na dne schovávají makronky!

Milujeme květiny a chceme činit lidi šťastnými! A právě naše práce nás naplňuje a neustále posouvá dopředu.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Náš tým

Alenas photo
Alena

Alena je hlavní v našem květinovém království. Elegantní business lady a starostlivá šéfová.

Innas photo
Inna

Inna, aerodesignérka. Ozdobí oslavu nebo párty jedinečnými dekoracemi z balonků.

Olya photo
Olya

Olya, floristka. Vytvoří nejoriginálnější květinovou kompozici.

Olya2s photo
Olya

Olya, fotografka. Zachytí květinovou krásu v každém snímku.

Lenkas photo
Lenka

Lenka, květinářka. Uváže kytici a přivítá okouzlujícím úsměvem v naší prodejně.

Vlada photo
Vlada

Vlada, manažerka. Je s vámi od objednávky do doručení. Vyřeší jakýkoli květinový problém.

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 99 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 250Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů