info@preferefleur.com CZ: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

Rozvoz květin po České republice

Víme, jak důležité je věnovat pozornost svým blízkým. I když žijete v různých městech České republiky, vždy můžete poslat krásnou kytici jako dárek k narozeninám, omluvu za pochybení, jako poděkování nebo jen tak pro radost. Květiny s doručením po celé České republice můžete jednoduše objednat na webu Prefere Fleur.

Chtěli byste poslat narozeninovou kytici svoji tetě z Brna, poděkovat kolegyni z Ostravy za spolupráci nebo pogratulovat kamarádce z Plzně k narození dítěte?

  • Zajišťujeme rozvoz květin v Brně a okolí od úterý do pátku. Květiny doručíme mezi 8:0017:00 hodinou. Objednavejte s předstíhem minimálně 36 hodin. 

  • Doručíme květiny přímo do ruky kdekoli v Ostravě. Vyberte si z naší široké nabídky kytic, a kurýr doručí květiny na uvedenou adresu. Při objednávce s předstihem 36 hodin doručení stojí 250 Kč. Příjemce obdrží kytici mezi 8:0017:00.

  • Ať už jste kdekoli, můžete poslat kytici do Plzně za pár kliknutí. Doručíme květiny na uvedenou adresu, a hlavně ušetříme váš čas i peníze. Objednavejte s předstihem, nejpozději však do 36 hodin.

 

Pokud adresát bydlí v blízkém okolí Prahy (do 20 km), doručíme květiny kdykoliv během týdne, včetně víkendů. Při předobjednávce minimálně 36 hodin dopředu poskytneme slevu, a doručení tak bude stát 250 Kč. Doručení v den objednávky stojí 350 Kč.

Mohu poslat květiny do Olomouce?

  • S Prefere Fleur můžete snadno poslat květiny do kteréhokoli města v České republice pouze několika kliknutími. Kytice doručíme kamkoliv budete potřebovat: do školy, do kanceláře, domů i do hotelu.

Kdy příjemce obdrží kytici?

  • Doručujeme květiny v Praze a okolí každý den od 9:00 do 20:00,

  • mimo Prahu doručujeme od úterý do pátku mezi 8:0017:00 hodinou.

Mohu si vybrat čas doručení?

  • Spolupracujeme s kurýrní službou MESSENGER. Bohužel si nemůžete zvolit čas při doručení po České republice.

  • Kurýr v den doručení kontaktuje adresáta a sdělí čas příjezdu. Bohužel se nedá dohodnout na jiném čase: trasa je naplánována předem, a kurýr se nemůže vracet. Pokud vám čas nevyhovuje pokuste se domluvit změnu s kurýrem, aby nechal kytici v obchodě, kavárně, u sousedů nebo ji doručil na jinou adresu, kterou je dobře vědět dopředu.

Kolik zaplatím za doručení?

Květiny po Praze doručíme za 99 Kč. Doručení v blízkém okolí Prahy do 20 km s předobjednávkou do 36 hodin stojí 250 korun. Při doručení v den objednávky zaplatíte 350 Kč. Cena doručení po České republice 250 Kč.

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 99 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 250Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů