We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Voňavé růže Pink O´Hara

Voňavé růže Pink O´Hara

  • 1 890 kč
  • Věrnostní body: 189
Jak objednat?

Královna všech růží, to je pivoňková růže O´Hara. Potěšte své milované tímto speciálním druhem růže. Sladká vůně s nahořklými tóny a velká růžová poupata vám při správné péči vydrží ve váze až 12 dní. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná ve dvou velikostech, 9 nebo 19 ks růží. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice z 19 ks růží. 

Intenzita vůně: Opojná sladko hořká vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Nechte se učarovat opojnou vůní těchto speciálních růží a obdarujte své blízké. Vazba rozněžní srdce každé ženy.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňková růže, O´Hara

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů