We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže a eucalyptus v kloboukové krabici #2

Pivoňkové růže a eucalyptus v kloboukové krabici #2

  • 3 290 kč
  • Věrnostní body: 329
Jak objednat?

Pivoňkové růže a eucalyptus v kloboukové krabici

Víte, jak vznikly pivoňkové růže? Vyšlechtil je pan David Austin, známý šlechtitel, který se při své práci inspiroval starými odrůdami růží. Díky tomu se mu podařilo vytvořit nádherné plné květy podobné oblíbeným pivoňkám. Vzdejte holt pivoňkovým růžím v kontrastu s eucalyptem. Krása a elegance se dokonale snoubí v praktické kloboukové krabici.

Květy jsou umístěné v kloboukové krabici, která ladí s celou vazbou a dodává jí punc elegantnosti. Vazbu není nutné z krabice odstraňovat a shánět jí vhodnou vázu. V krabici je vlhká aranžovací hmota, která květinám poskytuje potřebnou vláhu a péči. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech. 17, 29 nebo 39 kusů. Hlavní obrázek zobrazuje velikost 29 ks.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte jedinečnou vazbu, která vyniká unikátností pivoňkových růží.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, eukalyptus, Kytice v krabici, Pivoňková růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů