We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice rudých růží ve tvaru srdce

Kytice rudých růží ve tvaru srdce

  • 19 900 kč
  • Věrnostní body: 1990
Jak objednat?

Darovat a otevřít někomu své srdce není vždy jednoduché. Pokud se vám to ale povedlo, vyjádřete svůj vděk nádhernou kyticí rudých růží ve tvaru samotného srdce. Takový projev jistě nezůstane bez povšimnutí. Právě naopak! 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která je vyobrazena i na produktové fotografii. 

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte své srdce a vyjádřete hlubokou lásku. Originální kytice potěší každého obdarovaného.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů