We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Růže v kloboukové krabici Grand

Růže v kloboukové krabici Grand

  • 2 990 kč
  • Věrnostní body: 299
Jak objednat?

Růžové růže v kloboukové krabici Grand

Neobvyklý studený růžový odstín, velká krásná poupata a opojná vůně dělají z růží O’Hara ideální dárek. V kombinaci s elegantní kloboukovou krabicí, do které lze díky dvojitému dnu vložit další maličkost se jedná o zaručený úspěch. 

Květy jsou umístěné v kloboukové krabici, která ladí s celou vazbou a dodává jí punc elegantnosti. Vazbu není nutné z krabice odstraňovat a shánět jí vhodnou vázu. V krabici je vlhká aranžovací hmota, která květinám poskytuje potřebnou vláhu a péči. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech. 29, 39, 49 nebo 101 kusů. Hlavní obrázek zobrazuje velikost 29 ks.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte nádherná růžová poupata, které jsou ideálním dárkem pro jakoukoliv radostnou událost.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Kytice v krabici, Růže v krabici

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů