Jaké květiny vybrat pro maminku


Jaké květiny vybrat pro maminku

Maminka je ta, která nám dala život, byla s námi v nejtěžších okamžicích a sdílela naše úspěchy. Jaké květiny vybrat, aby vyjádřit lásku, uznání a jen tak potěšit?


Maminka bude potěšena z jakékoliv kytičky, ať už jde o skromnou kytici polních heřmanků nebo o elegantní kytici uvazanou profesionální květinářkou. Floristky z Prefere Fleur vám pomohou vybrat květiny, které se budou mamince líbit. Pokud jim řekněte něco málo o charakteru svojí maminky, její oblíbené barvě nebo dokonce o zaměstnání, vyberou ty nejvhodnější květiny.


Pokuste se zjistit, jaké květiny maminka má ráda, zda není alergická a jestli má ráda květiny se silnou vůní. Pokud si nejste jisti, dávejte přednost květům s jemnou vůní. Nechte kytice z lilií nebo šeříků na léto, kdy je možné kytici odnést na balkón, je-li to nutné, nebo nechat v místnosti otevřené okno. Preferujte pastelové barvy - tímto způsobem ukažete svou lásku a úctu k vaší matce. Dobrou volbou jsou také květiny bez obalu, např. jemné pivoňkové nebo klasické růže, frézie nebo tulipány.


Vždy je vhodné dát růže. Vyhněte se ale zeleno-bílým odstínům. Jsou vhodné spíše pro svatební kytici. Rudé růže dejte jako dárek přítelkyni, protože jsou symbolem vášně. Kupte raději růžové, mléčně béžové nebo vínově červené růže. Vypadají draze a ušlechtile.


Pokud chcete svou matku opravdu překvapit, vyberte kytici v květinovém boxu. Máme krabice s roztomilými nápisy a dokonce i krabice s dvojitým dnem, kam můžete schovat francouzské makronky nebo malou krabičku se šperky.


Ať už vyberete jakoukoliv kytici, dejte ji mámě s láskou.01.05.2020

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů