We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže v kloboukové krabici #3

Pivoňkové růže v kloboukové krabici #3

  • 1 990 kč
  • Věrnostní body: 199
Jak objednat?

Je pro nás důležité, aby každá kytice byla výjimečná a jiná než kytice běžně prodávaná v květinářstvích v Praze. Proto pracujeme se vzácnými odrůdami a vytváříme kytice až z 20 různých druhů květin. Jedním z těchto speciálních druhů je i pivoňková růže. Růže, která byla speciálně vyšlechtěna do své podoby s oblíbenými pivoňkami. 

Květy jsou umístěné v kloboukové krabici, která ladí s celou vazbou a dodává jí punc elegantnosti. Vazbu není nutné z krabice odstraňovat a shánět jí vhodnou vázu. V krabici je vlhká aranžovací hmota, která květinám poskytuje potřebnou vláhu a péči. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Z tohoto důvodu není vždy možné přesně napodobit kytici odpovídající produktové fotografii. Sezónní květy jsou rychle nahrazovány jinými a tvar a odstín poupat se může lišit. Naši kurýři však vždy doručí kytici krásně čerstvou, personalizovanou a dle vašeho výběru.

Velikost: Kytice je dostupná v pěti velikostech. 17, 29, 39, 49 nebo 101 kusů. Hlavní obrázek zobrazuje velikost 17 ks.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte jedinečnou kytici unikátní svým umístěním do kloboukové krabice. Za přijatelnou cenu získáte originální dárek, který můžete dát nejen své polovičce, ale i příbuzným, přátelům, kolegům nebo dokonce i své šéfové.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Kytice v krabici, Rudá růže, Růže v krabici, Pivoňková růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů