We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže White O´Hara

Pivoňkové růže White O´Hara

  • 4 500 kč
  • Věrnostní body: 450
Jak objednat?

Kytice, která si snadno si získá srdce i té nejnáročnější ženy. Estetická dokonalost, jemné, dobře rozpoznatelné aroma a velikost celé kytice, z ní dělá dokonalý dárek. "Gurmáni" z floristiky navíc zbožňují růže těchto odrůd pro jedinečný mix klasického aroma s tóny zralého ovoce a vanilky. Propadněte mu i vy a objednejte tuto unikátní kytici speciálních růží!


Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.


Velikost: Kytice je dostupná ve dvou velikostech. 49 nebo 101 kusů. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost 49 kusů.

 

Intenzita vůně: Intenzivní opojná vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 


Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).


Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.


Nechte se učarovat vůní těchto nádherných růží a potěšte každou ženu!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Bílá růže, Růžová růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů