Spojte se s námi
Doprava po Praze ZDARMA pro objednávky nad 1 200 Kč
Nejčerstvější
květiny
CZ: +420 777 300 971
ENG/RU: +420 777 642 236
Dodávka čerstvých květin!

Svatební kytice

Chcete, aby vám to na svatbě opravdu slušelo? Výběru svatební kytice věnujte stejnou pozornost jako zkoušení svatebních šatů, líčení, účesu nebo šperků. Svatební kytice není jenom obyčejnou dekorací, jelikož na sebe dokáže strhnout pozornost okolí, pokud je krásná. Nabízíme nádherné svatební kytice z růží, tulipánů nebo pivoněk, do nichž se na první pohled zamiluje každá nevěsta.

Svatební kytice pro nevěstu

Na svatební kytici rozhodně nešetřete. Může být jednoduchá nebo bohatě zdobená, vždy by ale měla být přesně podle vašich představ. Svatební kytici si nevěsta nejčastěji vybírá z katalogu a nechá si ji uvázat přesně na termín svého svatebního dne.

U nás si můžete vybrat některou z online připravených kytic a udělat si tedy jasnou představu o tom, jak bude kytice přesně vypadat. Vychytáte tak sebemenší detail a s výsledkem nakonec budete jistě spokojená.Svatební kytice pro nevěsty vám přinášíme v celé škále variací a jsme schopni je doručit jiždo dvou dnů po objednání.

Svatební kytice z růží

Nejoblíbenější jsou, které mohou být nakombinované i s dalšími květinami. Výborně však vypadají i samostatně, pokud sáhnete po dostatečně velkém pugétu. Svatební kytice bílé růže, růžové růže, žluté či rudé je velmi populární. Svatební kytice z růží vás proto rozhodně nezklame, jelikož vypadá báječně v kombinaci s dlouhými i krátkými šaty. Nemusíte se bát ani případných trnů, které jsou samozřejmě ze stonků květin pečlivě odstraněny.

Svatební kytice z tulipánů

Za doporučení stojí i kytice tulipánů, která je ideální volbou především na venkovníjarní či letní svatbu. Tulipány jsou oblíbenou sezónní květinou. Nabývají celé škály barevných odstínů. Mohou být vázané samostatně nebo i v kombinaci s dalšími květinami.

Svatební kytice z tulipánů nenechá chladnou žádnou nevěstu. Stačí si jen vybrat barevný odstín, který se vám líbí a ladí s barvou vaší svatební dekorace. Kytici vám doručíme již do dvou dnů na vaši adresu, a to ať už jste odkudkoliv z České republiky.

Naše svatební kytice z růží i tulipánů potěší svým perfektním zpracováním i dlouhou životností.