Rozvoz květin a platba

Doručeni

Doručeni po Praze - 99 kč

Při nákupu od 2000 kč - zdarma. 

Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00.  Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.

Doručení po ČR - 250Kč.  Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00.  Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu.

Doručení do BA (SR) - 300Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00.  Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.


Platba

Převodem na účet

Posíláte květiny jako dárek a nemáte kartu nebo ji nepoužíváte na platby na internetu? Nevadí, založili jsme účty snad všude, kde to šlo, a vy můžete zadat rychlý převod z vašeho účtu.

2901284572/2010 

Prosíme zaslat potvrzení o platbě na preferefleur@gmail.com


Platba kartou on-line

Nejpohodlnější a nejrychlejší platba přes zabezpečenou platební bránu.


Pay Pal


Platba na dobírku (dle dohody)Objednávka květin z e-shopu

U nás v e-shopu můžete vybírat z celé škály kytic. Nabízíme kytice růží, tulipánů, hyacint nebo třeba pivoněk,které jsou okamžitě připraveny k odeslání na vaši adresu. Naše kytice čítají desítky květin podle vaší objednávky.Zvolte si některou z již uvázaných jednodruhových kytic, která u vašich nejbližších rozhodně sklidí velký úspěch.

Objednávka květin probíhá z pohodlí domova a vy, abyste si květiny zajistili, nemusíte vůbec nikam chodit.Akorát si je převezmete a zaplatíte.Vybrat si můžete i konkrétní čas, kdy vám květiny doručíme.Jejich doručování probíhá po celé České republice od rána až do večera (od 9:00 až do 20:00).Čas si ale můžete zvolit dle svých vlastních potřeb a možností.

Rozvoz květin Praha

Nabízíme rozvoz květin z naší nabídky po Praze i do dalších míst České republiky.Květiny v krabičce či v papíru si u nás můžete objednat odkudkoliv z Čech a my je rádi doručíme na vaši adresu.Počítejte s dobou dodání alespoň dva dny a květiny proto objednávejte minimálně o tyto dny dříve, než je budete chtít předat blízké osobě.Více informaci najdete v obchodních podmínkach na našem webu.

Většina našich zákazníků je z Prahy, kde náš obchod i působí. Po Praze proto při nákupu nad 900 Kč nabízíme dopravu zcela zdarma. Jelikož jsou vybranékvětiny opravdu kvalitní a často doplněné i pěkným dárkem v podobě krabičky sladkostí, není těžké se nad tuto částku dostat.

Jestliže jste z Prahy a hledáte luxusní dárek pro někoho ze svých blízkých, jsou kytice od nás z obchodu s následným rozvozem skvělou volbou.Rozvoz květin po Praze navíc funguje i o víkendech, zatímco v dalších městech České republiky květiny doručujeme pouze od pondělí do pátku. Květinyv krabičce potěší a jsou nádherným dárkem. Obdarujte proto i vy jimi své blízké.


Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 99 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 250Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu