Svatební výzdoba

V Prefere Fleur vědí, že každý pár je jedinečný a každá svatba je výjimečná, proto pečlivě vybíráme styl a materiály pro výzdobu každé oslavy. Individuální přístup, naslouchání a cit pro detail — to je naše krédo.

Neocenitelné znalosti a zkušenosti, které získáváme na floristických kurzech po celém světě, nám umožňují vytvořit ty nejneobvyklejší a nejnezapomenutelnější svatební projekty. Nacházíme se v Praze, ale pořádáme a zdobíme svatby po celé Evropě. Od svatby ve stylu  „Dolce Vita“ v Itálii a provensálské svatby na Francouzské riviéře až po tyrolskou svatbu v rakouských Alpách, — jsme schopni realizovat všechny vaše nápady!

Společně s vámi vytváříme krásný příběh, o kterém nejlépe vypráví detaily. Na základě vytvořeného náčrtu svatby ozdobíme místo konání obřadu a banketní sál. Na základě vašich přání uvážeme jedinečnou kytici pro nevěstu a vytvoříme boutonniere pro ženicha. Vybereme tu správnou výzdobu, vyřešíme typografii, rozdělíme prostor a ozdobíme ho — jedním slovem vytvoříme náladu a nepopsatelnou atmosféru, ve které se vy a vaši hosté budete cítit co nejpohodlněji.

Gallery

Endless Love

Endless Love

Pure tenderness

Pure tenderness

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

* Jmeno

* Telefonní číslo nebo email

* Zpráva

Vaše informace budou zpracovány provozovatelem webu dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) a použity pouze pro účely zpětného kontaktování na základě vyplněného formuláře.
Odeslat

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 99 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 250Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů