We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Ilex a eukalyptus

Ilex a eukalyptus

  • 1 890 kč
  • Věrnostní body: 189
Jak objednat?

Ilex a eukalyptus

Rostlina, která se těší velké oblíbenosti a je nejen léčivá, ale i obecně prospěšná. To je eucalyptus. Strom či keř, který k nám přišel z Austrálie a stal se hitem floristiky. V kombinaci s cesmínou (ilex) je nádhernou minimalistickou vazbou, která se hodí jak pro dekorační účely, tak i pro obdarování těch nejbližších. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která je vyobrazena na produktové fotografii. 

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Nechte vyniknout krásu eucalyptu ve spojení s cesmínou. Nejen vyznavače minimalismu tato vazba jistě potěší.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Ilex, Eucalyptus, Cesmína

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů