We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže Pink O´Hara

Pivoňkové růže Pink O´Hara

  • 990 kč
  • Věrnostní body: 99
Jak objednat?

Pivoňkové růže Pink O´Hara


Jak potěšit i tu nejnáročnější ženu? Pivoňkovými růžemi! Růžemi, které jsou unikátní a velmi oblíbené floristy i zákazníky po celém světě. Oproti klasickým růžím se navíc vyznačují svou odolností, kdy při správné péči dokážou vydržet déle krásné než klasické růže. 


Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.


Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech. 9, 19, 29 nebo 39 kusů. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost 9 kusů.

 

Intenzita vůně: Intenzivní opojná vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 


Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).


Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.


Velká půvabná poupata a opojná vůně udělají radost každé ženě!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Růžová růže, Pivoňková růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů