We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Růže a eukalyptus v kloboukové krabici #3

Růže a eukalyptus v kloboukové krabici #3

  • 2 190 kč
  • Věrnostní body: 219
Jak objednat?

Barevné pivoňkové růže a eukalyptus v kloboukové krabici

Pivoňkové růže jsou samy o sobě nádherné a elegantní. V kombinaci s oblíbeným a aromatickým eukalyptem však tvoří nezapomenutelnou vazbu. Ať už chcete jen potěšit své blízké nebo je obdarovat při narozeninách touto kyticí nikdy neurazíte. Právě naopak!

Květy jsou umístěné v kloboukové krabici, která ladí s celou vazbou a dodává jí punc elegantnosti. Vazbu není nutné z krabice odstraňovat a shánět jí vhodnou vázu. V krabici je vlhká aranžovací hmota, která květinám poskytuje potřebnou vláhu a péči. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech. 17, 29 nebo 39 kusů. Hlavní obrázek zobrazuje velikost 17 ks.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte růže, které svým vzhledem připomínají oblíbené pivoňky a jsou tak dokonalým dárkem nejen pro jejich milovníky.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Eukalyptus, Kytice v krabici

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů