Práce v Prefere Fleur

Každá z našich kytic je jedinečná a vytvořena s láskou pouze z nejčerstvějších květin. Chceme i nadále realizovat smělé květinové nápady, dělat radost pro naše zákazníky a spolu s květiny jim přinášet nezapomenutelné emoce.

Hledáme do našeho květinového týmu posilu.

Content-maker pro naplnění webu a sociálních sítí

Koho hledáme. Hledáme člověka, který bude vytvářet foto a video obsah pro naplnění našeho webu a sociálních sítí (Facebook, Instagram). Zkušenosti v této oblasti jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Podstatné jsou pro nás odpovědnost a ochota se učit novým věcem.

Co budete dělat:

  • vytvářet a editovat fotky a videa v grafických a video editorech;

  • zveřejňovat obsah na webu;

  • spravovat a propagovat účty na Facebooku a Instagramu (planovat, vytvářet a publikovat příspěvky a příběhy, vytvářet reklamní kampaně atd).

Požadavky:

  • vytvářet kreativní obsah,

  • znát základy SMM a cílené reklamy,

  • umět používat grafické a video editory.

Co nabízíme:

  • placená zkušební doba 2 týdny;

  • volná pracovní doba;

  • slevy až 40% na květiny a zboží od Prefere Fleur;

  • předplacený mobilní internet;

  • plat + bonusy v závislosti na výsledku práce.

Květinář(-ka)

  • vázat, aranžovat a prodávat kytice;

  • ozdobovat květinami prostory;

  • konzultovat zákazníky při výběru a radit, jak se starat o vybrané květiny;

  • udržovat pořádek v obchodě;

  • pečovat a kontrolovat stav květin.

 Požadavky:

  • základní znalost vazby a aranžování kytic,

  • znalost základů floristiky,

  • kreativita a ochota experimentovat,

  • komunikativnost,

  • pořádkumilovnost,

  • estetické cítění a zdravý perfekcionismus,

  • řidičský průkaz skupiny B,

  • znalost angličtiny je výhodou,

  • minimálně 2 roky praxe.

Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor, po kterém budou následovat 1–2 zkušební dny v obchodě.

  • 2-3 týdny školení;

  • placené zkušební období;

  • flexibilní pracovní doba;

  • zaměstnanecké slevy až 40% na květiny a zboží od Prefere Fleur;

  • plat + bonusy v závislosti na výsledcích.

Obchodní manažer(ka)

  • přijímat hovory;

  • komunikovat se zákazníky a obchodními partnery;

  • objednávat květiny a potřebné zboží;

  • řešit administrativní a organizační záležitosti.

Požadavky:

  • dobré komunikační a organizační schopnosti,

  • vstřícnost,

  • ochota pracovat přesčas (při výzdobě svatby, party atd.),

  • láska ke květinám,

  • pracovní praxe není nutná.

  • placené zkušební období 2 týdny;

  • slevy až 40% na zboží od Prefere Fleur;

  • 2-3 týdny školení - základy floristiky;

  • služební automobil;

  • placený mobilní internet;