We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže a delphinium

Pivoňkové růže a delphinium

  • 3 290 kč
  • Věrnostní body: 329
Jak objednat?

Pivoňkové růže jsou známé svými plnými květy a opojnou vůní. V kombinaci s delphinium neboli stračkami se jedná o moderní přirozenou vazbu. Žádné strojené vázání, ale art floristika, která nechává vyniknout květům a dává jim prostor pro jejich rozkvět.  Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k unikátnosti vazby doporučujeme objednávat kytici minimálně 2 dny předem. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech v závislosti na počtu kusů. 19, 29 nebo 39 kusů. Hlavní produktová fotografie odpovídá velikosti 29 kusů.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte vazbu oslavující samotnou přírodu. Tvar i její vzhled dává vyniknout různorodým květům a potěší jak milovníky přirozenosti, tak i všechny ostatní.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňkové růže, Růže, Delphinium, Stračky

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů