[email protected] CZ: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Jemná kytice s nápisem

Jemná kytice s nápisem

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Růže jsou květiny staré již 35 milionů let. Jejich symboliku znali již staří Peršané, Babyloňané, Aztéci, Řekové či Římané. Už v této době byla růže symbolem krásy, lásky, přátelství a dokonalosti. Trend symboliky přetrval, a i dnes je růže ideální kyticí pro každou příležitost. Součástí vazby je ozdobný papír s nápisem, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.


Velikost: Kytice je dostupná ve 4 velikostech S-XL. Na obrázku je zobrazena kytice ve velikosti S.

Intenzita vůně: Typická středně intenzivní vůně růží. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte své milované a vyjádřete jim svou náklonnost. Navíc gypsophillu lze i po uvadnutí použít jako skvělý doplněk do sušených vazeb.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, orchideje

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů