info@preferefleur.com CZ: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

Květiny pro firmy a firemní zákazníky

Květinářství Prefere Fleur nabízí komplexní floristické služby pro firemní klientelu. Tým našich květinářek vytvoří unikátní firemní design pomocí originálních kompozicí z řezaných květin.

Květinová aranžmá

Zajistíme týdenní dodávku květin do vaší kanceláře, restaurace, hotelu nebo obchodu. Řezané květiny pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru nejen pro zákazníky, ale také pro zaměstnance. Nádherné květinové kompozice zdůrazní, že vaše společnost má individuální styl, přilákají pozornost k podniku a k tomu darují dobrou náladu všem přítomným. Vědecký průzkum ukázal, že přítomnost rostlin snižuje napětí a úzkosti až o 37 %, možnost výskytu depresivních stavů o více než 50 % a únavu téměř o 40 %!

Firemní dárky pro každou příležitost

Květiny mohou stát perfektním dárkem pro vaše zaměstnance nebo dokonce i pro zákazníky. Narozeniny, firemní oslavy a večírky, odchod do důchodu nebo poděkování stálému zákazníkovi za přízeň — darujte malou kytici nebo objednejte dárkové sady s květinami v korporátních barvách. A pokud dáváte přednost květinám v kloboukové krabici, můžeme na ni umístit logo společnosti.

Květinová výzdoba významných události

Provedeme květinovou výzdobu firemních prezentací, konferencí, výstav, firemních akcí nebo gala večeří.
V Prefere Fleur poskytujeme individuální přístup každému zákazníkovi a rádi uskutečníme i ty nejodvážnější nápady.

Gallery

Букет невесты

Букет невесты

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

* Jmeno

* Telefonní číslo nebo email

* Zpráva

Vaše informace budou zpracovány provozovatelem webu dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) a použity pouze pro účely zpětného kontaktování na základě vyplněného formuláře.
Odeslat

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 99 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 250Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů