[email protected] CZ: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice bílých karafiátů #2

Kytice bílých karafiátů #2

  • 990 kč
  • Věrnostní body: 99
Jak objednat?

Karafiáty se často pojí s naší historií. Zejména naši prarodiče by mohli vyprávět. Nicméně dnes jsou karafiáty opět v módě a potěšíte s nimi každou ženu. Navíc bílé karafiáty symbolizují  nevinnost a čistou pravou lásku. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná ve dvou velikostech, XS a S. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice velikosti XS.  

Intenzita vůně: Nevýrazná vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte vazbu karafiátů a vyznejte svým blízkým oddanost, krásu a jemnost. Karafiáty mají hlubší význam, než si myslíte.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Karafiáty

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů