We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Art kytice v krabici #45

Art kytice v krabici #45

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Jemná kytice v kloboukové krabici

Kytice je sama o sobě nádherným dárkem, ale ve spojení s kloboukovou krabicí, je navíc synonymem elegantnosti a luxusu. Používání krabice k jinému, než původnímu účelu se pojí s kouzelným romantickým příběhem. Irský spisovatel Bernard Shaw byl vášnivě zamilován do herečky Stelly Campbellové, která ho zaujala svou vášnivou divadelní hrou. Bernard však věděl, že Stella dostává denně spoustu dárků a musí tak zaujmout něčím jedinečným. Vytvořil tedy originální vazbu umístěnou do kloboukové krabice, díky které se začal psát jejich milostný příběh, který vydržel úctyhodných 40 let. Přejete si také zažít takový příběh? Dejte šanci této nádherně vazbě v kloboukové krabici a kdo ví, třeba také brzy začnete psát svůj milostný příběh. 

Květy jsou umístěné v kloboukové krabici, která ladí s celou vazbou a dodává jí punc elegantnosti. Vazbu není nutné z krabice odstraňovat a shánět jí vhodnou vázu. V krabici je vlhká aranžovací hmota, která květinám poskytuje potřebnou vláhu a péči. 

Vzhledem k tomu, že naše kytice vážeme z celoročně neměnného základu a mixu sezónních květin, můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Konkrétní kytice se z tohoto důvodu může lišit od vyobrazené produktové fotografie. 


Neměnný základ vazby (k dispozici po celý rok): klasické a pivoňkové růže dodají svými plnými květy na objemu. Výraznější eustomy nadchnou snílky a podpoří fantazii. Stračky a fialy už jen dodají celé kytici punc jedinečnosti.

 

Mix sezónních květin dle ročního období:

Léto – pivoňky, hortenzie, stračky

Podzim – jiřiny, hortenzie

Zima – pryskyřník, tulipány

Jaro – tulipány, hyacinty, pryskyřník

Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech, S-XL. Na produktové fotografii je zobrazena kytice velikosti S

Intenzita vůně: Jemná střední vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Klobouková krabice a kytice to je kombinace, která jde dohromady a je zárukou úspěchu!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Eustoma, Stračka, Fiala, Hortenzie, Pivoňky, Jiřiny, Tulipány, Hyacinty, Pryskyřník, Kytice v krabici

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů