We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • 51 mix růží

51 mix růží

  • 3 690 kč
  • Věrnostní body: 369
Jak objednat?

Mix růží

Růže jsou květiny staré již 35 milionů let. Jejich symboliku znali již staří Peršané, Babyloňané, Aztéci, Řekové či Římané. Už v této době byla růže symbolem krásy, lásky, přátelství a dokonalosti. Trend symboliky přetrval, a i dnes je růže ideální kyticí pro každou příležitost. Ať už chcete vyjádřit lásku, oddanost či vděk s růží vždy potěšíte. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Každá květina je maximálně čerstvá, unikátní a ve vysoké kvalitě. Konkrétní vazba se vzhledem k aktuální nabídce barev květin může od fotografie lehce lišit.

Velikost: Kytice je dostupná ve dvou velikostech v závislosti na počtu kusů. První menší velikost zahrnuje 51 kusů a druhá větší 101 kusů. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice ze zmíněných 51 ks růží. 

Intenzita vůně: Typická středně intenzivní vůně růží. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte květinu s hlubokou symbolikou, která byla známá již našim předkům a jejich oblíbenost přetrvává i dodnes. 


0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů