We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • 49  Pivoňkových růží Country Blues

49 Pivoňkových růží Country Blues

  • 4 500 kč
  • Věrnostní body: 450
Jak objednat?

Pivoňkové růže Country Blues

V jednoduchosti je krása. Překvapte své blízké kyticí pivoňkových růží. Tyto speciální růže „Country Blues“ mají velká poupata a opojnou jemnou vůni. Potěšíte jimi tak každou ženu, které chcete vyjádřit její půvab a svou lásku. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná ve dvou velikostech, 39 nebo 49 ks růží. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice ze 49 ks růží. 

Intenzita vůně: Opojná intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Nechte se učarovat omamnou vůní těchto speciálních růží a potěšte každou ženu!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů