We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • 25 Fialových růží

25 Fialových růží

  • 1 990 kč
  • Věrnostní body: 199
Jak objednat?

Fialová barva je barvou s různorodým významem. Symbolizuje jak tajemství a magii, tak i náklonnost a lásku založenou na vřelých citech. Darováním fialových růží však můžete vyjádřit i majestátnost a úctu. I kdyby důvody pro výběr této vazby byly jiné, neobvyklý a velmi stylový fialový odstín potěší každého obdarovaného. 

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která obsahuje 25 ks růží viz vyobrazená produktová fotografie. 

Intenzita vůně: Typická středně intenzivní vůně růží. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte růže v neobvyklém stylu a zvolte kromě typických odstínů barvy, které jsou taktéž nádherné.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Fialové růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů