We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice růžových růží

Kytice růžových růží

  • 1 990 kč
  • Věrnostní body: 199
Jak objednat?

Význam růžových růží je vděčnost a obdiv. Jsou perfektní volbou pro lidi, kterých si nejvíce vážíte, jako jsou vaši přátelé, sourozenci nebo učitelé. Růžové růže mohou také reprezentovat ženskost a eleganci, díky čemuž jsou vhodné i pro události, jako jsou zásnubní večírky, plesy či dárek při narození potomka. 

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v pěti velikostech. 15, 25, 35, 51 nebo 101 ks. Na produktové fotografii je zobrazena kytice odpovídající velikosti 25 ks.  

Intenzita vůně: Typická středně intenzivní vůně růží. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Elegantní kytice s hlubokým významem. To je vazba nádherných růžových růží s opojnou vůní!


0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Růžová růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů