We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Bílé pivoňky 9 ks

Bílé pivoňky 9 ks

  • 1 290 kč
  • Věrnostní body: 129
Jak objednat?

Kytice pivoněk

Pivoňky jsou nádherné květiny, které kromě zahrady mohou rozjasnit i každou domácnost. Dávné pověry vyprávějí, že mají však i magickou moc. Přinášejí do života jak štěstí, tak i zdraví. Lékařské účinky byly mimo jiné známy už ve středověku a dodnes se květy a kořeny používají nejen pro podpoření imunity. 

Krásná světle růžová barva je navíc v kombinaci s kraftovým papírem nádherným dárkem pro každou příležitost. Ozdobný papír není nutné odstraňovat. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná v šesti velikostech lišících se počtem kusů. 9, 15, 19, 39, 49 nebo 101 ks. Hlavní obrázek zobrazuje kytici skládající se z 9 ks pivoněk. 

Intenzita vůně: Intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte nádhernou objemnou kytici s opojnou vůní a magickými účinky. Krása pivoňkových poupat okouzlí každého obdarovaného a hodí se pro jakoukoliv radostnou příležitost.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňky

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů