We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice "Sladký krém"

Kytice "Sladký krém"

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Pastelová kytice s nádechem jara

 

Chcete si užít kousek jara v jakémkoliv ročním období? Žádný problém. Uvázali jsme pro vás kytici laděnou do pastelových tónů, která každému obdarovanému připomene vůni rozkvétající louky. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není nutné ho sundávat. 

 

Vzhledem k tomu, že naše kytice vážeme z celoročně neměnného základu a mixu sezónních květin, můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Konkrétní kytice se z tohoto důvodu může lišit od vyobrazené produktové fotografie. 

 

Neměnný základ  vazby (k dispozici po celý rok): klasické a pivoňkové růže v jemných pastelových barvách probudí lásku v každé ženě. Výraznější eustomy nadchnout snílky a podpoří fantazii. Stračky a fialy už jen dodají celé kytici punc jedinečnosti a něžného vzhledu. 

 

Mix sezónních květin dle ročního období:

Léto – pivoňky, hortenzie, stračky

Podzim – jiřiny, hortenzie

Zima – pryskyřník, tulipány

Jaro – tulipány, hyacinty, pryskyřník

 

Velikost: Kytice je dostupná ve 4 velikostech S-XL. Na obrázku je zobrazena kytice ve velikosti S.

 

Intenzita vůně: Téměř nepatrná jemná vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do menších prostor.

 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

 

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

 

Darujte svým nejbližším kousek svěžesti a rozzařte jejich dny touto nádhernou vazbou.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: pivoňková růže, eustoma, stračka, fiala, rozvoz květin v Praze, online květinářství, čerstvé kytky

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů