We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Ranunculus (Pryskyřník) a tulipány #2
Take a look to our bouquet's video
ol

Ranunculus (Pryskyřník) a tulipány #2

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Tulipány jsou vznešené rostliny, které se často pojí s jarem a jeho výzdobou.  Ve spojení s pryskyřníkem jde však o nádhernou vazbu, která se hodí k oslavě jakékoliv události bez ohledu na roční období. Navíc při správné péči je vazba velmi odolná a vydrží dělat radost i celý měsíc. 

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k tomu, se konkrétní kytice může drobně barevně lišit od vyobrazené produktové fotografie. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech S-L. Na produktové fotografii je vyobrazena velikost S.

Intenzita vůně: Ranunculus je téměř bez vůně, a proto jsou jeho květy vhodné i pro alergiky. Spolu s tulipány má kytice velmi jemnou nepatrnou vůni a hodí se do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte milovníky tulipánů a darujte neotřelou kombinaci pryskyřníků a holandské chlouby.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Ranunculus, Pryskyřník, Tulipán

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů