We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže Pink Expression a eucalyptus

Pivoňkové růže Pink Expression a eucalyptus

  • 1 390 kč
  • Věrnostní body: 139
Jak objednat?

V jednoduchosti je krása. Překvapte své blízké kyticí růžových pivoňkových růží. Tyto speciální růže „David Austin“, „Tambuzi Roses“ a „Vip roses“ jsou ojedinělé a velmi oblíbené i u předních floristů. U nás však čelí velkému zájmu ze strany mladých slečen a dívek. Pokud chcete zaručeně udělat radost, tak s pivoňkovými růžemi nikdy nešlápnete vedle. Navíc jsou symbolem lásky a půvabu. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není nutné ho odstraňovat. 

 

Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou  kvalitu a maximální čerstvost vazby.

 

Velikost: Kytice je dostupná v široké nabídce počtu kusů. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost 9 kusů.

 

Intenzita vůně: Intenzivní opojná vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

 

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

 

Nechte se učarovat jemnou vůní těchto nádherných růží a potěšte každou ženu!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňková růže, David Austin, Tambuzi Roses, Vip Roses

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů