We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Ranunculus (Pryskyřník) a tulipány

Ranunculus (Pryskyřník) a tulipány

  • 3 590 kč
  • Věrnostní body: 359
Jak objednat?

Ranunculus a tulipány

Na první pohled možná neobvyklé spojení, ale ve skutečnosti nádherná vazba spojující dva druhy oblíbených květin. Plnokvětý pryskyřník v jemném narůžovělém odstínu a fialkové tulipány jsou dokonalou oslavou jara i jakéhokoliv jiného dne. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Nespornou výhodou této vazby je, že při správné péči vydrží dělat radost až celý měsíc. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k tomu, se konkrétní kytice může drobně barevně lišit od vyobrazené produktové fotografie. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech. 17, 29 a 39 kusů. Na produktové fotografii je vyobrazena velikost odpovídající 39 ks.

Intenzita vůně: Ranunculus je téměř bez vůně, a proto jsou jeho květy vhodné i pro alergiky. Spolu s tulipány má kytice velmi jemnou nepatrnou vůni a hodí se do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte duem krásných a plných květů, které se perfektně hodí do jakékoliv vázy.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Ranunculus, Pryskyřník

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů