We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

Je nám líto, ale prodej již skončil
  • Ranunculus (Pryskyřník) a matthiola

Ranunculus (Pryskyřník) a matthiola

  • 2 590 kč
  • Věrnostní body: 259

Sháníte romantickou a něžnou kytici, která je zároveň čistá a elegantní? Ranunculus a matthiola splňuje všechny náležitosti. Objemné květy pryskyřníku doplněné jemnou fialou jsou kyticí, která každého obdarovaného přenese do říše snění. Navíc při správné péči je vazba velmi odolná a vydrží dělat radost i celý měsíc. 

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k tomu, se konkrétní kytice může drobně barevně lišit od vyobrazené produktové fotografie. 

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech S-L. Na produktové fotografii je vyobrazena velikost M.

Intenzita vůně: Ranunculus je téměř bez vůně, a proto jsou jeho květy vhodné i pro alergiky. Spolu s matthiolou má kytice velmi jemnou nepatrnou vůni a hodí se do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte krásnými a plnými květy, doplněnými jemnými tóny matthioly, které vykouzlí z každého okamžiku romantický zážitek.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Ranunculus, Pryskyřník, Matthiola

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů