We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice růží s eukalyptem a nápisem

Kytice růží s eukalyptem a nápisem

  • 2 190 kč
  • Věrnostní body: 219
Jak objednat?

Rudá vášnivá kytice

Rudá barva je barvou vášně a touhy. Jak tedy lépe vyjádřit co cítíte než nádhernou kyticí rudých růží a eucalyptu? Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat. Navíc ozdobný papír u této kytice obsahuje nápis.

Nápis na kytici si můžete vybrat:

- Love you

- Jsi nejlepší

- Miluji tě

Stačí do poznámky k objednávce uvést, jaký nápis si přejete.


U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která obsahuje 19 ks červených růží.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně.  V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte své milované a vyjádřete jim svou náklonnost. Navíc gypsophillu lze i po uvadnutí použít jako skvělý doplněk do sušených vazeb.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, eukalyptus

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů