We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice s anturií

Kytice s anturií

  • 2 590 kč
  • Věrnostní body: 259
Jak objednat?

Anturie. Rostlina, které se česky říká toulitka a při správné péči vám vydrží dělat radost i několik týdnů. To je dominanta objemné kytice s tóny rudé a červené barvy symbolizující vášeň a lásku samotnou. Darujte kytici, která je neotřelá svým vzhledem a její květy jsou různorodé a nádherně vypadající. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Vzhledem k tomu, že naše kytice vážeme z celoročně neměnného základu a mixu sezónních květin, můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Konkrétní kytice se z tohoto důvodu může lišit od vyobrazené produktové fotografie. 


Neměnný základ vazby (k dispozici po celý rok): klasické a pivoňkové růže dodají svými plnými květy na objemu. Výraznější eustomy nadchnou snílky a podpoří fantazii. Stračky a fialy už jen dodají celé kytici punc jedinečnosti.

 

Mix sezónních květin dle ročního období:

Léto – pivoňky, hortenzie, stračky

Podzim – jiřiny, hortenzie

Zima – pryskyřník, tulipány

Jaro – tulipány, hyacinty, pryskyřník

 

Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech, S-XL. Na produktové fotografii je vyobrazena velikost M

 

Intenzita vůně: Jemná střední vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor. Samotná anturie je velmi nevýrazné vůně. 


Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.


Potěšte své blízké kyticí s dominantní anturií, která symbolizuje noblesu a luxus.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Eustoma, Stračka, Fiala, Hortenzie, Pivoňky, Jiřiny, Tulipány, Hyacinty, Pryskyřník, Anturie, Toulitka

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů