We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice růží a orchidejí s potiskem

Kytice růží a orchidejí s potiskem

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Máte mezi svými blízkými milovníka orchidejí? Pak je tato vazba ideálním dárkem. Orchideje totiž nemusí být jen v květináči, ale i součástí vazby. V kontrastu s růžemi se jedná o neotřelou kombinaci, která vyniká svým vzhledem i vůní.  Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat. Naopak je možné umístit na něj jeden z následujících nápisů: “Love you”, “Jsi nejlepší” nebo “Miluji tě”. Stačí do poznámky k objednávce uvést, jaký nápis si přejete.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech, S-XL. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost S.

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Vyznejte lásku, úctu a obdiv vazbou, která všechny tyto emoce vyjádří. Radost vám můžeme zaručit.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, orchideje

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů