We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice "Magická zima"

Kytice "Magická zima"

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Mrazivá zimní rána nemusí být vždy příjemná, ale jsou často z pohledu estetiky velmi krásná. Mráz dokáže v kombinaci s přírodou vykouzlit doslova uměleckou tvorbu. Jinovatka na stromech a jejich větvičkách tvoří krystalický ledový potah, který je symbolem čistoty a krásy. Úchvatná jako zima sama je i naše kytice “Magická zima”. Kytice plná bílých růží a jemného pryskyřníku, která vás přenese do chladných, ale nádherných zimních ran. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná ve čtyřech velikostech, S-XL. Na produktové fotografii je vyobrazena velikost S

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Vykouzlete zimní náladu v jakémkoliv ročním období. Zima má své kouzlo a je stejně jako ostatní roční období krásná.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pryskyřník, Růže O'Hara

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů