We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice “Ranunculus a eukalyptus”

Kytice “Ranunculus a eukalyptus”

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

Ranunculus a eukalyptus

Eukalyptus se zejména v posledních letech stal nedílnou součástí floristiky a spousty květinových vazeb. Naši floristé vytvořili speciální kytici, kde samotnému eukalyptu dávají vyniknout a doplňují ho plnými květy pryskyřníku.  Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech, S-L. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost S.

Intenzita vůně: Ranunculus je téměř bez vůně, a proto jsou jeho květy vhodné i pro alergiky. Spolu s eukalyptem má kytice velmi jemnou nepatrnou vůni a hodí se do jakýchkoliv prostor.

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte své blízké moderním a oblíbeným eukalyptem, který v kombinaci s pryskyřníkem vykouzlí úsměv na každé tváři.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Ranunculus, Eukalyptus, Pryskyřník

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů