We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice dle vkusu floristy

Kytice dle vkusu floristy

  • 1 690 kč
  • Věrnostní body: 169
Jak objednat?

V našem květinářství dělají ty největší odborníci na floristiku, a proto můžeme zaručit krásné a kvalitní vazby.  Pokud si však nemůžete z naší nabídky vybrat a toužíte po opravdu unikátní a jedinečné kytici dejte na naše floristy. Zohledníme jak vaše přání ohledně barev, druhů květin, tak i financí. Vždy však budete překvapeni, protože kytici dodáme vlastní rukopis. 


Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není nutné ho odstraňovat. 


Vzhledem k tomu, že naše kytice vážeme z celoročně neměnného základu a mixu sezónních květin, můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby. Vzhledem k tomu, že tato květinová vazba bude sestavená dle vkusu floristy, konečný výsledek bude vždy originál. Vyobrazené kytice jsou pouze ukázkami možných velikostí.


Neměnný základ vazby (k dispozici po celý rok): klasické a pivoňkové růže probudí lásku v každé ženě. Výraznější eustomy nadchnou snílky a podpoří fantazii. Stračky a fialy už jen dodají celé kytici punc jedinečnosti a něžného vzhledu. 

 

Mix sezónních květin dle ročního období:

Léto – pivoňky, hortenzie, stračky

Podzim – jiřiny, hortenzie

Zima – pryskyřník, tulipány

Jaro – tulipány, hyacinty, pryskyřník

 

Velikost: Kytice je dostupná ve 4 velikostech S-XL. Na obrázku je zobrazena kytice ve velikosti M.

 

Intenzita vůně: Jemná střední vůně. Kytice je intenzitou své vůně vhodná do jakýchkoliv prostor.


Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.


Darujte svým blízkým tuto jedinečnou vazbu s rukopisem našich floristů. Nákupem uděláte hned dvojitou radost. Jak obdarovanému, tak i našim pracovníkům.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Eustoma, Stračka, Fiala, Hortenzie, Pivoňky, Jiřiny, Tulipány, Hyacinty, Pryskyřník

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů