We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže

Pivoňkové růže

  • 4 060 kč
  • Věrnostní body: 406
Jak objednat?

“Není růže, jako růže”. Věta, která říká mnohé a je více než pravdivá. Žádná jiná květina jako růže nemá tolik rozmanitých odrůd. Jednou z nich, která je velmi speciální a celosvětově oblíbená je pivoňková růže. Růže, která se podobá pivoňce a má nádhernou opojnou vůni s tóny vanilky. Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v pěti velikostech.  9, 19, 29, 39 nebo 101 ks. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice odpovídající velikosti 29 ks

Intenzita vůně: Intenzivní opojná vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Vyzkoušejte nepoznané a namísto klasické růže dejte šanci pivoňkových růžím. Zaručujeme vám stejný nebo ještě větší úspěch a potěšení u každé ženy!

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Pivoňková růže, Bílá růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů