We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Pivoňkové růže Country Blues - 9 kusů

Pivoňkové růže Country Blues - 9 kusů

  • 990 kč
  • Věrnostní body: 99
Jak objednat?

Velká půvabná poupata, nádherná barva a opojná vůně. To jsou oblíbené pivoňkové růže Country Blues. Růže, které jsou populární nejen u floristů, ale i u našich zákazníků. Navíc jsou symbolem lásky a půvabu a hodí se tak pro většinu příležitostí. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není nutné ho odstraňovat. 


Vzhledem k jedinečnosti pivoňkových růží doporučujeme vazbu objednávat alespoň 2 dny předem. Díky tomu můžeme zajistit tu nejvyšší možnou kvalitu a maximální čerstvost vazby.


Velikost: Kytice je dostupná v široké nabídce počtu kusů. 9, 19, 29 a 39 ks. Hlavní produktová fotografie zobrazuje velikost 9 kusů.

 

Intenzita vůně: Intenzivní opojná vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 


Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).


Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.


Nechte se učarovat vůní tohoto speciálního druhu růží a jejich elegancí. Každá událost bude díky této kytici výjimečná. 


0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňkové růže Country Blues, Růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů