We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice pivoněk s eucalyptem

Kytice pivoněk s eucalyptem

  • 1 380 kč
  • Věrnostní body: 138
Jak objednat?

Pivoňka je květina plná pozitiv, která má nádherné a bohaté květy s opojnou vůni. Její symbolika se pojí s láskou, štěstím, bohatstvím, zdravím a elegancí. A co víc si přát? Zkrátka nenajdete vhodnější dárek pro přání k narozeninám nebo jakémukoliv jinému jubileu. V kombinaci se smaragdově zeleným eucalyptem navíc vyniknou světle růžové květy ještě více. 

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby

Velikost: Kytice je dostupná ve třech velikostech v závislosti na počtu kusů.  9, 19 nebo 29 ks. Hlavní obrázek zobrazuje kytici skládající se z 9 ks.

Intenzita vůně: Intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Podlehněte kouzlu pivoněk a vneste do své domácnosti samá pozitiva.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Pivoňka, eukalyptus

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů