We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice heřmánku

Kytice heřmánku

  • 1 190 kč
  • Věrnostní body: 119
Jak objednat?

Léčivé bylinky nemusí sloužit jen našemu zdraví. Právě heřmánek je jednou z bylinek, která je zároveň vhodná i do vazeb. Nemusí však jít jen o doplněk, kytice z heřmánku je nádherná, voňavá a potěší nejen milovníky přírody. Po usušení navíc lze květy použít na léčebné účely.  

Součástí vazby je ozdobný kraftový papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti 19 ks. Na produktové fotografii je vyobrazena kytice ze zmíněných 19 ks.  

Intenzita vůně: Středně intenzivní bylinková vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: Nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte květy, kterým se přezdívá sluníčko mezi bylinkami. Nejen lidoví léčitelé věděli, že tato kytice má kouzelnou moc, a proto je ideálním dárkem.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Heřmánek

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů