We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

Je nám líto, ale prodej již skončil
  • Kytice 101 tulipánů

Kytice 101 tulipánů

  • 4 190 kč
  • Věrnostní body: 419

Symbolem jara jsou bezpochyby Velikonoce a rozkvétající květiny. Tou nejtypičtější květinou je však tulipán. Květina pocházející z Nizozemska a vyzařující radost ze života, lásku a přátelství. Ať už je jakékoliv roční období, darujte puget 101 tulipánů. Součástí vazby je ozdobný papír, který ladí s celou kyticí a není tedy nutné ho odstraňovat.

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikosti, která obsahuje 101 ks tulipánů a je vyobrazena na produktové fotografii.  

Barva: Kytice je dostupná ve čtyřech barvách. V bílé, růžové, fialové nebo mixu zmíněných barev. 

Intenzita vůně: Středně intenzivní vůně. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Darujte puget nádherných jarních květin s hlubokou symbolikou, které potěší v jakémkoliv ročním období.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Tulipány, Bílé tulipány

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů