We stand in solidarity with CZ/UA: +420 777 300 971 ENG/RU: +420 777 642 236 Poslat zprávu přes WhatsApp
DORUČENÍ KVĚTIN PO PRAZE A ČR

  • Kytice 15 bílých růží

Kytice 15 bílých růží

  • 1 390 kč
  • Věrnostní body: 139
Jak objednat?

Bílá barva je barvou čistoty, nevinnosti, ale i nového začátku a zrození. Hledáte-li však elegantní dárek, kterým potěšíte i bez ohledu na symboliku, doporučujeme bílé růže. Nádherná poupata a sněhově bílá barva s typickou vůní růží dělají z této vazby nezapomenutelný dar. 

U našich květin můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu a maximální čerstvost vazby.

Velikost: Kytice je dostupná v jedné velikost 15 ks, která je vyobrazena na hlavní produktové fotografii. 

Intenzita vůně: Typická středně intenzivní vůně růží. V případě, že vám nevadí silnější vůně je možné vazbu umístit do jakýchkoliv prostor. 

Věnování: Ke každé kytici zdarma obdržíte pohlednici pro vaše přání. Pokud si přejete poslat kytici rovnou příjemci, rádi váš vzkaz napíšeme ručně (je nutné text přání napsat do okénka “Text vzkazu” na stránce “Dokončení objednávky”).

Věrnostní program: nákupem jakýchkoliv produktů na našem e-shopu získáte cashback, který můžete při registraci na našem webu využít formou slev na další objednávky.

Potěšte kyticí bílých růží, která je doslova vyjádřením čistoty a krásy spočívající v jednoduchosti.

0 Recenzí


Napsat recenzi

Tagy: Růže, Bílá růže

Doručeni po Praze - zdarma (při nákupu od 2 000 kč). Při nákupu do 2 000 kč - 149 kč. Doručení po Praze se provádí Po-Ne 09:00-20:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 4 h. dopředu.
Doručení po ČR - 290Kč. Doručení po ČR se provádí Ut-Pá 08:00-17:00. Objednávejte s předstihem minimálně cca 2 dny dopředu

X
Zavolejte mi zpátkySouhlasím s politikou zpracování osobních údajů