Spojte se s námi
Doprava po Praze ZDARMA pro objednávky nad 1 200 Kč
Nejčerstvější
květiny
CZ: +420 777 300 971
ENG/RU: +420 777 642 236
Dodávka čerstvých květin!

Текст на странице Букеты

Naše vázané kytice online

Potěšte sebe nebo své blízké nádhernou kyticí z našeho obchodu. Vybírat můžete z růží, tulipánů či pivoněk v celé škále odstínů. Květiny jsou spíše sezónní záležitostí, neváhejte tedy naše stránky navštěvovat pravidelně, jelikož nabídku kytic dostupnou online na webu neustále obměňujeme.

Vybírat můžete z vázaných kytic zabalených jen tak v papíru i z vázaných kytic uložených v pěkné krabičce s logem našeho obchodu. Počet jednotlivých květin je variabilní.Mohou být jednobarevné i vícebarevné.Díky širokému výběru jistě najdete vhodnou kytici k příležitosti, na níž ji potřebujete.

Kytice růží potěší každou ženu

Růže jsou tradiční květiny, kterými potěšíte romanticky založené i vášnivé ženy. Při koupi kytice růží mátena výběr z celé škály nádherných odstínů. Oblíbené jsou nejen rudé růže, ale také růže ve žlutém, bílém, růžovém, krémovém nebo třeba oranžovém odstínu.Každá barva vyjadřuje něco jiného. Stejně tak i počet růží v kytici můžete přizpůsobit události, pro ní kytici online kupujete.

Růže u nás v e-shopu jsou dostupné nejenve více odstínech, ale také se jedná o růže různých druhů. Všechny kytce růží jsou ale velmi kvalitní a jednotlivé růže jsou velmi pečlivě vybírány. Květiny pak stačí seříznout a vložit s výživou do vázy s vodou. Těšit se pak z ní můžete i několik dní.

Kytice tulipánů

Tulipány jsou oblíbenou sezónní květinou.Těšit se z nich můžete především během jarních a letních měsíců. Nadchne kytice z tulipánů darována z lásky i z přátelství. Stejně jako růže, tak i tulipány nabývají celé škály barevných odstínů. Oblíbené jsou červené, růžové, fialové, žluté nebo třeba bílé tulipány. Opět nabízíme větší i menší kytice tulipánů, které potěší vás samotné i všechny vaše blízké.

Kytice hyacint nebo pivoněk

Ačkoliv kytice růže a tulipány jsou nejoblíbenější, můžete u nás zakoupit také vázané kytice pivoněk či hyacint.Nádherné rozkvetlé květiny ve vaší váze potěší mnohem více než venku na zahrádce. Pomohou vám s vytvořením příjemného prostředí a s naladěním pozitivní atmosféry v domácnosti. Z krásných kytic z našeho obchodu se můžete těšit pocelý rok.

Kytice online pro snadný nákup

Že nemáte čas zajít do květinářství? V našem obchodě si zajistíte překrásnou kytici i online a objednáte ji tak z pohodlí domova. Nemusíte vybírat přesný počet květů ani jejich barvu, zvolíte si již hotovou uvázanou kytici, která bude následně doručena na vaši adresu.Květiny online objednávejte s dostatečným předstihem. Obvykle trvá tak dva dny, než vám bude kytice doručena. Objednat si ji můžete ze všech míst České republiky.