Spojte se s námi
Doprava po Praze ZDARMA pro objednávky nad 1 200 Kč
Nejčerstvější
květiny
CZ: +420 777 300 971
ENG/RU: +420 777 642 236
Dodávka čerstvých květin!

Текст на главной

Krásné růže, tulipány a další květiny ve škále barev

Darujte kytici růží nebo třeba tulipánů někomu ze svých blízkých. Pokud nevíte, jakou vybrat k výročí nebo k narozeninám, rádi vám s vaší koupí pomůžeme. U nás máte možnost zakoupit již uvázané kytice balené v dárkových krabičkách. Počet jednotlivých květin si sami zvolíte a tím určíte i cenu za hotovou kytici, kterou navíc můžete doplnit oblíbenou sladkostí a vytvořit si tak kompletní dárek pro speciální příležitost.

Prodej růžových, bílých i modrých růží

Růže nabízíme v celé škále krásných odstínů. Oblíbené jsou nejen rudé růže, nejčastěji předávané z lásky.Skvělou alternativou k nim jsou nevinné růžové růže nebo bílé růže.Atypická je modrá růže.Všechny růže jsou ale opravdu krásné, jelikož u nás jsou k dostání ve špičkové kvalitě.


Ačkoliv se jedná o řezané květiny, tak uložené ve váze vydrží opravdu dlouho čerstvé. Krásné růže z našeho obchodu si můžete nechat doručit na svou adresu v Praze za velmi výhodných podmínek, a to i během víkendů. V pracovních dnech doručujeme i v dalších městech a obcích České republiky.

Růže a další květiny na prodej

Růže patří k nejpopulárnějším kyticím v našem online květinářství. Specializujeme se však i na prodej dalších květin, nikoliv pouze růží. Úspěch u vás i vašich blízkých jistě sklidí také nádherné tulipány, bohaté pivoňky nebo voňavé hyacinty.

Všechny kytice dodáváme perfektně uvázanéa balené v dárkových krabičkách s naším firemním logem. Pokud k nim zvolíte oblíbenou sladkost, bude dárek opravdu dokonalý. Naše růže na prodej vás rozhodně nezklamou.

Okvětní lísky růží a tulipánů

Okvětní lístky růže jsou vždy dokonalé, bez známek jakéhokoliv zavadnutí. U nás tak máte jistotu, že kytice vydrží dlouho čerstvá. Nabízíme také kompletní květinové košíky, ideální k výročí svatby nebo ke kulatým narozeninám.

Zakoupíte u nás také svatební kytice pro nevěsty, které opět mohou být tvořeny růžemi, tulipány nebo třeba pivoňkami. Okvětní lístky růže v tomto případě nejčastěji nabývají rudého, růžového nebo žlutého odstínu. Přesvědčte se sami, že jednobarevné a jednodruhové kytice mohou být opravdu nádherné. Krásné růže, tulipány či pivoňky si můžete objednat ještě dnes.